Spływ kajakowy Drawą

W Dolinie Pięciu Jezior, bierze swój początek niezwykle malownicza rzeka Drawa. Wypływa z jeziora Krzywego na wysokości 150 m n.p.m. Jej długość to 186 km, a ujście do Noteci znajduje się na wys. 28 m n.p.m. Spływy Drawą stają się coraz bardziej popularne. Ciekawostką jest, że nawet Karol Wojtyła (jeszcze jako ksiądz), pływał tam kajakiem.

Bardzo urozmaicona rzeźba terenu, przeobrażona przez lodowiec skandynawski z pięknymi wzgórzami morenowymi, przyciąga od lat rzesze kajakarzy.

Dodaj opinię

Jedna z największych sportowych atrakcji dostępnych w zachodniopomorskim uzdrowisku. Rzeka bierze swój początek w jeziorze Krzywe, wije się przez Pojezierze Drawskie i dalej, aby po 186 kilometrach zasilić nurt Noteci. Przepiękne, pocztówkowe tereny polodowcowe czynią ze spływu niepowtarzalne doznanie. Tą aktywną formę wypoczynku wybiera coraz więcej turystów.

Spływ kajakowy Drawą adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Spływ kajakowy Drawą, zobacz gdzie w Połczynie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Spływ kajakowy Drawą.
  • 78-300 Połczyn-Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Spływ kajakowy Drawą opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij