Łowiectwo

Lasy, to blisko 40% obszaru gminy Połczyn-Zdrój. Drzewostan sosnowy i mieszany jest bardzo bogaty w zwierzynę łowną. Takie gatunki jak: jelenie, sarny, lisy i dziki można spotkać spacerując po okolicznych lasach.

Wielu myśliwych korzysta z pełnego pakietu związanego z pobytem i koncesjonowanymi polowaniami. Na terenie gminy znajdują się również ośrodki hodowli jeleni, danieli i dzików.

Dodaj opinię

Kto nie czuje wyrzutów sumienia, wkraczając do boru z naładowaną i odbezpieczoną bronią myśliwską w ręku - z możliwości dostępnych w rejonie Połczyna-Zdroju będzie jak najbardziej zadowolony. W regionie z powodzeniem funkcjonują ośrodki dysponujące odpowiednimi uprawnieniami do organizacji polowań. A żyją tu m.in. sarny, daniele, jelenie, dziki czy lisy.

Łowiectwo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Łowiectwo, zobacz gdzie w Połczynie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Łowiectwo.
  • 78-320 Połczyn-Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Łowiectwo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij