Połczyn Zdrój jest miejscowością o charakterze uzdrowiskowym i jedną z piękniejszych ośrodków turystycznych usytuowanych na Pojezierzu Drawskim. Połczyn Zdrój to nie tylko znany kurort. Można z całą pewnością powiedzieć że ekologicznie czyste i przyrodniczo malownicze okolice dookoła miasta są wprost doskonałe dla uprawiania przeróżnych rodzajów turystyki. Obok szerokiej oferty lecznictwa uzdrowiskowego w nieznacznej okolicy są doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa myślistwa kajakarstwa jazdy konnej pieszych wędrówek turystyki rowerowej i mnóstwa innych sposobów spędzania wolnego czasu. Przez najbardziej cudowne okolice Drawskiego Parku Krajobrazowego biegnie dróżka rowerowa szlak konny ścieżka zdrowia. Mnóstwo jezior posiada dobre warunki do nurkowania posiadając właściwe zaplecze sprzętowe i instruktorskie można skorzystać ze spływów kajakowych rzeką Drawą. Po zwiedzeniu miejscowości koniecznie trzeba usiąść w tamtejszej kawiarence i podziwiać piękno uzdrowiska.
Witamy na forum Połczyna-Zdroju i okolic. Na forum poruszamy wszelkie tematy związane z miejscowością Połczyn Zdrój i okolicami. Nasze forum to miejsce na dyskusje o tym co dzieje się w Połczynie Zdroju i w okolicy. Mieszkańców Połczyna-Zdroju i turystów zapraszamy do wymiany poglądów, pytania i odpowiadania!

Zobacz cały temat:

Gdzie można zjeść romantyczną kolację w Połczynie

Gość
avatar
Dołączył:
19.11 2009
Posty: 837
BB  
Post
2010-05-03 17:52:22

"Borkowo" to dobre miejsce dla zmęczonych zgiełkiem wielkomiejskim kuracjuszy.Dla mnie odludzie!!Po dwóch dniach pobytu uciekłam do "Gryfu".Przynajmniej w centrum i basen na miejscu.Baza zabiegowa bardzo dobra.Kawiarnia w "Gryfie" tragedia.Wystrój "wczesny Gierek",muzyka discko polo.Towarzystwo było zgnuśniałe,na 100 osób 10 mężczyzn i to takich że mucha nie siada:).Miasteczko bardzo zaniedbane.Brak dobrego gospodarza.Stare nie remontowane kamienice.Ogólne wrażenie kiepskie.Obym nigdy tu nie dostała skierowania.


Dyskusje w liczbach:

484 aktywnych użytkowników | 0 użytkowników aktualnie dyskutuje | Mamy 15 płaszczyzn dyskusyjnych
34 wątków rozmowy | Napisaliście 113 postów