Sanatorium Irena

Sanatorium Irena to najmniejsze i tym samym najbardziej kameralne sanatorium połczyńskie, zlokalizowane jednak najbliżej centrum miejscowości, bo między parkiem zdrojowym, a starówką.

W 2002 roku została tu zakończona gruntowna modernizacja obiektu i dzięki temu, budynek zyskał sławę jako "Modernizacja Roku 2002". Ponadto, prezentuje on wysoki standard wyposażenia i obsługi. Obecnie jest to wzorzec tego typu budowli sanatoryjnych.

Jest tu 95 miejsc noclegowych, a na gości czeka całkowicie odnowiona jadalnia z nowoczesnym zapleczem kuchennym, pełniąca jednocześnie funkcję sanatoryjnej kafejki.

Dodaj opinię
Sanatorium Irena adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Sanatorium Irena, zobacz gdzie w Połczynie Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Sanatorium Irena.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Sanatorium Irena opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Zobacz również:
Rozwiń
Linki do głównych kategorii noclegowych:
Rozwiń
Zobacz również w Połczynie Zdroju:
Rozwiń
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu